Profil foto

Mgr. Silvia Langermann, ACC

O mne

Od roku 2010 sa venujem psychológii a koučingu. Milujem svoju prácu. Práca kouča ma veľmi napĺňa, pretože dokážem zaktivizovať nielen jednotlivca, ale aj celé tímy ľudí a skupiny. Spoločnosť Power Coaching s. r. o. vedie od roku 2010 koučingové stretnutia so zameraním na biznis koučing. Vďaka preukázaným výsledkom opakovane spolupracuje pri školení zamestnancov so spoločnosťami zameranými na kozmetiku, reklamu, či médiá. Kouč pomôže nájsť najlepšie riešenie, sprevádza človeka na ceste od problémov k riešeniam. A čo je najdôležitejšie: koučing nebolí.
V 2015 som získala certifikát ACC od International Coach Federation. Certifikát z koučingu som získala v Budapešti v 2011. Diplomy zo sociálnej a pracovnej psychológie a manažmentu na Univerzite Komenského som získala v 2008.
V oblasti Biznis koučingu máme s tímom za sebou 200 osobnostných diagnostík. V oblasti životného koučingu máme za sebou 2000 individuálnych koučingových sedení, 28 školení a 40 motivačných stretnutí.
E-mailom, telefonicky, aj osobne.
V biznis koučingu dlhodobo spolupracujeme so spoločnosťami Mary Kay Slovakia, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, Zetor a. s., Slovenská pošta a. s.

Cena sedenia

60,00 € 45 min

Môj najnovší článok

Nástrahy partnerských vzťahov v súčasnosti

Nasledujúcich pár riadkov nebude venovaných len ľuďom, ktorí žijú v manželskom zväzku, ale každému, kto si vzťah buduje, či má pocit, že vzťah, ktorý budoval, smeruje inam, než si on sám predstavoval.

Ľudia sa v dnešnej...

Rezervácia služby

Napíšte mi